602 426 250    info@janous.cz    Plzeňská 2565, 438 01 Žatec

  MENU

Dveře


Ukázka některých plastových dveří

dvere10.jpg

Ukázka některých dveřních výplní

dvere2.jpg

Kompletní sortiment výplní naleznete na stránkách výrobců VP TREND a PICASSO STYL.

Plastové dveře - Vstupní

Dveře z profilů TROCAL jsou zhotovovány z nejkvalitnějšího a nejmasivnějšího profilu, jenž se vyrábí. Vzhledem k této tuhosti Vám můžeme zcela zaručit, že Vaše vchodové dveře budou vysoce odolné, a to proti každodennímu používání, ale i proti případným lupičům a vydrží Vám desítky let.

TROCAL zhotovil skvělé plastové profily, které Vám garantují splnění všech požadavků, které kladete na prvotřídní vchodové dveře. Důležitým aspektem je přitom stabilita a torzní tuhost konstrukce. Té je dosahováno hlavně tím, že jsou do ní zabudovány svařovatelné rohové spojky. Tyto rohové spojky zajišťují pevné spojení i na velkých plochách, a to hlavně pro ocelové či hliníkové výztuže. Některé druhy dveří TROCAL mají tuhost, která je srovnatelná s hliníkovými dveřmi.

Nabízíme Vám i doplnění konstrukce o kvalitní těsnící systém a další příslušenství, jako jsou hliníkové prahy v rozměru od 15 do 45 mm. Díky tomu, že dveře jsou zhotovovány dle požadavků normy DIN 18103, Vám můžeme garantovat velmi zvýšenou odolnost dveří proti vloupání.

Stabilitu dveří máte zajištěnu díky již zmíněným spojkám, které jsou svařené v rozích. Stabilitu dále garantují kvalitní kovové výztuže. Výše zmíněnou odolnost proti vloupáním Vám zajistí spolehlivá klika se štítkem, zámek a kvalitní vložka. Systém pantů zase bezpečně drží křídlo dveří, nemusíte se bát jakéhokoliv poškození. Výborné izolační hodnoty dosahujeme výtečným těsnícím systémem a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Nabízíme Vám i různé typy výplní daných dveří, máte tak zaručen originální design svých dveří.


TROCAL InnoSafe

  • Dveře je možné otevírat dovnitř i ven.
  • Vybírat můžete z klasického i elegantního provedení.
  • Dveře s jedním či dvěma křídly.
  • Mnoho druhů dveří, jako jsou: vstupní, vedlejší či balkonové, otevíravé, posuvné, nebo skládací.
  • Bílé, s ozdobou dřeva DecoStyle, barevné AcrylProtect s vrstvou PMMA, nebo s hliníkovým opláštěním AluClip. 

Symetrická konstrukce, hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, masivní vyztužení se svařovanými rohovými spojkami v křídlech. Všechny tyto věci naleznete na našich vstupních dveřích, a to již v základní konstrukci. Díky tomu jsme schopni zhotovit opravdu spolehlivé a kvalitní konstrukce dveří, které Vám nabídnou vysokou tepelnou izolaci a zvýšenou odolnost proti zlodějům.

Dveře si můžete zvolit z mnoha druhů a vybrat si tak povrchovou úpravu i tvar přesně podle Vašich představ. Vaše dveře budou tak dokonale ladit s Vašimi okny a celým designem domu.

Mimo plastových dveří nabízíme i dveře hliníkové.

Plastové dveře

TROCAL Innonova M5 dveřeČtyřkomorový profil se stavební hloubkou 70 mmvíce , ,..
zobrazit více informací

Hliníkové dveře

HEROAL 110 ES dveřeTříkomorový profil s přerušeným tepelným mostem a tepelnou izolací.více ,HEROAL 065 dveřeTříkomorový profil s přerušeným..
zobrazit více informací